Pandora we współpracy z Millie Bobby Brown

Aktorka i aktywistka, "Eleven" ze "Stranger Things", została twarzą pierwszej oficjalnej globalnej kampanii nowej kolekcji biżuterii.

Brown, dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy, najmłodsza w historii Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF, podpisała dwuletni kontrakt z Pandorą na promocję kolekcji. Kampania celebruje wyrażanie siebie i skierowana jest do młodych, pewnych siebie kobiet.

Sesja na potrzeby kampanii, zrealizowana przez uznanego fotografa mody Cassa Birda, przedstawia swobodne i naturalne zdjęcia Brown wykonane w jej rodzinnym mieście Atlanta w stanie Georgia oraz w jej osobiście wybranej biżuterii z nowej kolekcji. Poza zdjęciami przygotowano krótki spot z udziałem Brown.

Millie Bobby Brown zyskała popularność dzięki roli Eleven w serialu Netfliksa "Stranger Things”, a na wielkim ekranie zadebiutowała w 2019 r. w filmie "Godzilla: King of the Monsters”. Jest najmłodszą osobą, która znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu "Time".
Premiera nowej kolekcji biżuterii zaplanowana jest na październik br.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.