Discovery Life w nowej formule

Zmiany zostaną wprowadzone od 22 sierpnia. Ambasadorkami stacji zostały Ewa Drzyzga oraz Agata Młynarska.

22 sierpnia kanał Discovery Life zadebiutuje w odświeżonej formule. Stacja ma być źródłem informacji i inspiracji dla widzów zainteresowanych medycyną oraz nowinkami ze świata urody. Pojawią się nowe lokalne produkcje oraz obszernej materiały z biblioteki TVN Discovery Polska. W ofercie programowej znajdą się również dokumenty poruszające ważne problemy współczesnego świata, takie jak otyłość wśród dzieci czy uzależnienia.

- Coraz więcej Polaków zaczyna świadomie dbać o siebie i swoje zdrowie. Poszukują informacji na temat zabiegów medycznych, zdrowego stylu życia czy diet. Chcą wiedzieć, jak zadbać o zdrowie i urodę nie tylko swoją, ale też całej rodziny. Odświeżając formułę kanału Discovery Life wychodzimy im naprzeciw. Mamy nadzieję, że dzięki naszym ekspertom i programom dostarczymy im w przystępny sposób sprawdzone informacje, które poprawią jakość ich życia - powiedziała Małgorzata Łupina, dyrektor działu kanałów tematycznych lifestyle'owych w TVN Discovery.

Stacja będzie ściśle współpracowała z portalem Zdrowie TVN.

Piotr Machul 387 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.