Papaya Films i Biscuit Filmworks z międzynarodową kampanią dla Galaxy [wideo]

Twórcą spotu dla marki wyrobów czekoladowych Mars Wrigley jest szwedzki reżyser Andreas Nillson.

Telewizyjny spot i szereg materiałów digitalowych otwierają nowy rozdział w komunikacji marki wyrobów czekoladowych Galaxy. To produkowana od lat 60. ubiegłego wieku, druga pod względem wielkości marki słodyczy w Wielkiej Brytanii, a także jedna z największych marek koncernu Mars Wrigley w skali globalnej. 

Zrealizowana w Polsce reklama ma być odpowiedzią na dominujący w popkulturze trend i presję wzmożonej aktywności na wszelkich płaszczyznach życia. Kampania przygotowana przez Papaya Films i Biscuit Filmworks ma być wyjściem naprzeciw kobietom borykającym się z wywindowanymi przez dzisiejszy świat, nierealnymi wymaganiami – by być doskonałą pod każdym względem. 

Reżyserem spotu jest Andreas Nillson znany z kultowej reklamy Volvo z Jean-Claude'em Van Damme'em (2013) oraz szeregu wideoklipów dla takich wykonawców jak m.in. Moby, Goldfrapp, Placebo, 2 Chainz i White Lies.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.