STR8 współpracuje z Pezetem [wideo]

Produkt marki kosmetyków dla mężczyzn lokowany jest w nowym teledysku rapera.

Rozpoczęła się niestandardowa współpraca marki STR8 z raperem Pezetem i spółką Arena Media.
Pezet po siedmiu latach wraca na scenę muzyczną z nową płytą studyjną "Muzyka nowoczesna”.
Na albumie, który ukaże się we wrześniu, znajdzie się m.in. piosenka powiązana z marką STR8. Produkt jest lokowany w otwierającym płytę utworze zatytułowanym "Intro", w którym artysta inspiruje się hasłem marki STR8 "Go for great”.

Za koncept kreatywny, całą współpracę między artystą a marką STR8 oraz zakup mediów odpowiada zespół agencji mediowej Arena Media. W ramach kampanii teledysk będzie promowany w serwisie YouTube oraz kanałach social media – Facebook oraz Instagram marki i Pezeta. Ponadto w sieci pojawią się krótkie formaty wideo – bumpery, nawiązujące do teledysku i promujące produkt.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.