Jesienią w TVN: 3 nowości i 12 kontynuacji formatów rozrywkowych

Nowości to: serial "39 i pół tygodnia", format "Starsza pani musi fiknąć" i "My Way" - program z udziałem Edyty Górniak.

W jesiennej ramówce TVN znalazły się trzy nowości: serial "39 i pół tygodnia" (nawiązujący do serialu sprzed dekady "39 i pół" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej, emisja w niedziele o godz. 21:30 od 8 września), format "Starsza pani musi fiknąć" (w którym celebryci ze swoimi matkami lub ojcami mają do wykonania ekstremalne zadania podczas egzotycznej wyprawy życia, emisja w środy, godz. 21:30, od 4 września) i "My Way" - program z udziałem Edyty Górniak, w którym piosenkarka uczestniczy w kursie na prawo jazdy (emisja w środy o 21:30 od 30 października).

Nadawca postawił też na kolejne edycje sprawdzonych formatów rozrywkowych i serialowych. Będzie ich 12. Wśród nich są seriale kryminalne "Pułapka" (drugi sezon) i "Pod powierzchnią" (drugi sezon) oraz obyczajowy "Na Wspólnej". Formaty, które znów pojawią się w ofercie programowej TVN, to: "Mam talent", "Masterchef", "Top Model", "Kuba Wojewódzki", "Kuchenne rewolucje", "Milionerzy", "36,6 st. C", a także programy "Co za tydzień" i "Kobieta na krańcach świata". Nadawca wydłuża też pasmo śniadaniowe "Dzień dobry TVN" (teraz od godz. 7:30, codziennie od 31 sierpnia).

- Nasza nowa oferta programowa będzie dostępna również w Playerze. To dla nas coraz ważniejsza przestrzeń dystrybucji. Z myślą o tej platformie przygotowujemy też kolejne nowości – wyraźne wzmocnienie oferty motoryzacyjnej dzięki kontentowi Motortrend i serial kryminalny "Chyłka – Kasacja", który będzie dostępny dla widzów pod koniec br. - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Nadawca chce też wzmocnić ofertę innych anten. - Jesteśmy szczególnie zadowoleni ze zmian, jakie wiosną wprowadziliśmy w TVN7. Dziś jest to już piąta największa telewizja w Polsce – mówi Miszczak.

Wśród nowych produkcji stworzonych na potrzeby kanałów tematycznych grupy jest m.in. seria "Ciężarówką przez Indonezję" (dla Discovery Channel).

Piotr Machul 377 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.