Nowa ramówka TVP: nowości na antenie TVP2 i kontynuacje w TVP1

Nadawca stawia na nowe formaty rozrywkowe, nowe wersje hitów sprzed lat i sprawdzone seriale.

We wrześniu na antenę TVP2 wraca muzyczny show "The Voice of Poland". W niedalekiej przyszłości planowane są też emisje polskich edycji "The Voice Kids" i "The Voice Senior".

Wydarzeniem antenowym TVP2 ma być powrót po 23 latach programu rozrywkowego "Czar par". Nowościami w ofercie Dwójki będą też programy: "Najgorszy kucharz", "Wkręceni w randkę", "Gotowi do gotowania. Start!" oraz "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?". Do TVP2 z TVP1 przesunięto serial medyczny "Echo serca". W Dwójce kontynuowana będzie emisja wszystkich sprawdzonych seriali (m.in. "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Rodzinka.pl").

TVP1 stawia na kontynuację formatów rozrywkowych i seriali. Nowością będzie program popołudniowy "Gra słów. Krzyżówka" (od poniedziałku do piątku). W ramówce pozostają sprawdzone seriale, w tym "Klan", "Ojciec Mateusz", "Leśniczówka", "Korona królów" oraz kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony". Obie anteny wyraźnie wzmocnią pasma popołudniowe po godzinie 15.

Piotr Machul 379 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.