Michalina Szczepańska nową redaktor naczelną miesięcznika "Handel"

Dotychczas była związana z "Pulsem Biznesu".

Michalina Szczepańska 2 września obejmie stanowisko redaktor naczelnej magazynu „Handel”. Od 2011 r. była związana z Pulsem Biznesu (z rynkiem spożywczym, kosmetycznym i odzieżowym). Jest laureatką nagrody przyznawanej przez Polską Federację Producentów Żywności – Pro Polonia Opulenta (Dla Polski Dostatniej) – za „merytoryczne i obiektywne informowanie o gospodarce żywnościowej”, a także doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. W pracy naukowej zajmuje się zarządzaniem kapitałem intelektualnym przedsiębiorstw medialnych.

Dotychczasowa redaktor naczelna, Barbara Mikusińska-Ozobińska, obejmie funkcję Ambasadora „Handlu”. Będzie odpowiedzialna m.in. za realizacje projektów specjalnych oraz reprezentowanie miesięcznika na rynku.

„Handel” to wydawany od 1993 r. przez VFP Communications czołowy tytuł branży FMCG. Adresowany jest do właścicieli i kierowników sklepów z kanału tradycyjnego, hurtowni oraz producentów branży FMCG. Dziennikarze czasopisma tworzą też portal handelextra.pl.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.