Lotos sponsoruje Huberta Hurkacza

Umowa do końca 2022 r.

Grupa Lotos, drugi po PKN Orlen krajowy koncern naftowy, podpisała kontrakt sponsorski z Hubertem Hurkaczem, jednym z najbardziej obiecujących polskich tenisistów młodego pokolenia.    

- Decyzję o współpracy z Hubertem Hurkaczem podjęliśmy, biorąc pod uwagę zarówno dotychczasowe sukcesy sportowe, jakie ma na koncie, jak również ze względu na ogromny potencjał, jaki w nim drzemie - mówi Jarosław Wittstock, wiceprezes Grupy Lotos.

Umowa obowiązuje do końca 2022 r.

Lotos był swego czasu sponsorem Agnieszki Radwańskiej, a od lutego br. jest sponsorem strategicznym Polskiego Związku Tenisowego, w tym sponsorem strategicznym kobiecej i męskiej reprezentacji Polski, reprezentacji młodzieżowej i Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.

Maciej Burlikowski 1705 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.