IKEA nie wysyła już katalogu do domów

Klubowicze mogą zamówić papierową wersję np. z dostawą do saloniku Kolportera.

Nowy katalog IKEA 2020 jest już dostępny, ale sieć testuje - nie tylko na polskim rynku - nowy sposób jego dystrybucji. Klienci nie znajdą go w skrzynkach pocztowych, jak w poprzednich latach. W Polsce nowy katalog w wersji papierowej jest dostępny na zamówienie. Klubowicze IKEA Family mogą bezpłatnie zamówić go na stronie IKEA i odebrać go w wybranym saloniku Kolportera lub sklepie IKEA. Wersja cyfrowa, identyczna z papierową, dostępna jest dla wszystkich również na stronie sieci.

 

W tegorocznym katalogu pojawił się fragment różniący go od poprzednich. Aranżację jednego z przedstawianych w nim wnętrz oddano - w ramach eksperymentu pod nazwą Lab Home - projektantom z różnych części świata. Projektanci z Hiszpanii, Chin, Niemiec, USA oraz Polski - reprezentowanej przez Katarzynę Jaros-Puzio oraz Katarzynę Kosibę-Seweryn (ich projekt na zdjęciu obok) - mieli stworzyć wnętrza najbardziej pasujące do specyfiki ich rynku i potrzeb jego mieszkańców.

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.