Szymon Gutkowski w jury Effie Awards Europe 2019

Współwłaściciel grupy DDB oceniał projekty w nowej kategorii Marketing & Business Solutions.

W ramach obchodów 50. Rocznicy Effie, Effie Europe wprowadziła dwie nowe kategorie: Marketing & Business Solutions oraz Best of the Best Europe.

W gronie specjalnego jury kategorii Marketing & Business Solutions, zasiądzie w tym roku między innymi Szymon Gutkowski, współwłaściciel Grupy DDB i managing director DDB. Ta nowa kategoria  ma na celu pokazanie całego spektrum działań biznesowych, w których marketing odgrywa kluczową, choć nie jedyna rolę. Nagradzane będą w niej pojedyncze działania marketingowe lub całe programy marketingowe, kwalifikować się mogą do niej  wszelkie działania i pomysły biznesowe, które miały wyjątkowo pozytywny wpływ  na pozycję rynkową marki, produktu lub usługi.  Jury ds. Marketing & Business Solutions omawiało przesłane prace 5 września br. Uroczysta gala, na której ogłoszone zostaną wyniki odbędzie się 15 października 2019 r.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.