InPost ma już 5 tys. paczkomatów

Firma zapowiada uruchomienie lodówkomatów - do odbioru żywności, napojów oraz mrożonek.

Firma InPost podaje, że właśnie przekroczyła liczbę 5 tys. paczkomatów, czyli automatów do odbioru i nadawania przesyłek 24/7 w kraju. Zapowiada, że w dalszym ciągu będzie inwestować w rozwój sieci - na mocy porozumienia o współpracy rozpoczęła instalację maszyn przy sklepach Dino i Lidl oraz Kaufland, a także w centrach handlowych sieci Auchan Polska. Twierdzi, że jest także gotowa z zupełnie nowym projektem.

- Jesteśmy technicznie w pełni gotowi na wprowadzenie na rynek lodówkomatów, czyli uzupełnienie naszych maszyn o funkcjonalność odbioru żywności, napojów oraz mrożonek. Wyprzedziliśmy potrzeby rynku e-commerce w Polsce – czekamy na szybki rozwój oferty e-sklepów w zakresie produktów spożywczych - twierdzi Rafał Brzoska, prezes InPost.

Firma chwali się, że jest drugą najbardziej rozpoznawalną firmą kurierską w Polsce - 92% konsumentów zna markę InPost, a 55% wskazuje ją spontanicznie.

Maciej Burlikowski 1648 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.