Odeta Moro poprowadzi "Onet Rano"

Pozostali prowadzący bez zmian: Iwona Kutyna, Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Tomasz Sekielski i Piotr Kędzierski.

Ringier Axel Springer Polska (RASP), właściciel m.in. portalu Onet.pl, postanowił wzmocnić ekipę prowadzącą sztandarowy program na żywo emitowany w portalu codziennie od 7.55 pt. "Onet Rano". Kolejną prowadzącą będzie Odeta Moro, w latach 2000-2005 związana z telewizją muzyczną Viva Polska oraz TV4. Prowadziła również programy "Pytanie na śniadanie" w TVP2 oraz "Kawa czy herbata" w TVP1. W 2015 roku była gospodynią programu emitowanego w TVN Meteo "Active Apetyt na zdrowie" i "Studio Active", programu "Złote Przeboje na Dzień Dobry!" w Radiu Złote Przeboje, a od stycznia 2017 r. prowadzi weekendowy program "Morowy weekend".

Moro poprowadzi program raz w tygodniu, w pozostałe dni jako prowadzący pozostaną: Iwona Kutyna, Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Tomasz Sekielski oraz Piotr Kędzierski.

Według RASP "Onet Rano" to najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez portal - średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion odtworzeń wideo.

Maciej Burlikowski 1675 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.