11 zwycięskich fotografii w konkursie #ibisStylesByUs wkrótce na wystawie w Warszawie

Nagrodzone zdjęcia będzie można obejrzeć 19 września w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum.

#ibisStylesByUs to międzynarodowy konkurs fotograficzny zorganizowany przez sieć hotelową ibis Styles (należącą do grupy AccorHotels) we współpracy z hiszpańskimi fotografami Anną Devis (profil na Instragramie: @Anniset) i Danielem Rueda (@DrCuerda). Prace konkursowe opatrzone konkursowym hashtagiem można było zamieszczać na Instagramie między 11 a 15 czerwca 2019 roku. Zadaniem uczestników było uwolnienie kreatywności, zabawa designem i opublikowanie prac w serwisie z uwzględnieniem wskazówek zamieszczonych przez ekspertów.

Spośród 3000 prac udostępnionych na Instagramie, jury składające się z pracowników Accor i ambasadorów kampanii wybrało 11 zwycięskich fotografii, które wraz z 5 fotografiami ekspertów wyruszą w międzynarodowe tournée po hotelach ibis Styles na całym świecie. Poza możliwością zaprezentowania swoich prac w 9 obiektach sieci, zwycięzcy wezmą także udział w wycieczce do Barcelony połączonej z kreatywnym zwiedzaniem w towarzystwie Anny i Daniela.

Tournee rozpoczyna się 18 września w hotelu ibis Styles Barcelona City Bogatell w Hiszpanii. 19 września w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum na odwiedzających wystawę #ibisStylesByUs czekają nie tylko konkursowe prace, ale też część kreatywna, w tym warsztaty z tworzenia plakatów, biżuterii, lasów w szkle, naturalnych zalewanych świec, warsztat fotograficzny i stanowiska kulinarne, na których m.in. odbędzie się pokaz kuchni molekularnej.

Do końca października br. wystawa pojawi się jeszcze kolejno w Sao Paulo (Brazylia), Lozannie (Szwajcaria), Wiedniu (Austria), Hadze (Holandia), Londynie (Wielka Brytania), Dżakarcie (Indonezja) i Bangkoku (Tajlandia).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.