WP "pozazdrościła" Onetowi i też pokazała jesienną ramówkę

Wśród nowych prowadzących programy w portalu m.in. Hanna Lis.

W lutym 2016 r. Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska), wzorem nadawców telewizyjnych, zaprezentował swoją ramówkę - ofertę cyklicznych programów wideo emitowanych w portalu (i równolegle w mediach społecznościowych) i od tamtej pory sukcesywna ją rozwija, zatrudniając jako prowadzących kolejne gwiazdy. W tym roku jego główny rodzimy konkurent - portal Wirtualna Polska (WP) - "pozazdrościł" mu i także zaprezentował jesienną ramówkę wideo. To w sumie kilkanaście programów wideo, produkcje dla klientów, nowe layouty serwisów, ale także dynamiczna personalizacja reklam TV w usłudze WP Pilot. Autorski program pt. "Hanna i przyjaciele" będzie prowadzić w portalu m.in. Hanna Lis. Nowością będzie także program pt. "Czy to się opłaca?", w którym Kuba Jankowski i Kinga Jurga wspólnie z gośćmi będą testowali różne produkty: od artykułów spożywczych po sprzęty gospodarstwa domowego i elektronikę. Są też formaty poradnikowe, audycje poświęcone celebrytom i lifestyle'owe.

Przemysław Mańkowski, wiceprezes WP Media ds. sprzedaży, zaprezentował reklamowe projekty wideo, czyli branded content video, a wśród nich "Mamy mają moc", przygotowany dla Link4, drugi sezon programu "Z tymi co się znają", realizowanego we współpracy z Namysłowem oraz Grupą ATM. Trzecia tego rodzaju nowość to projekt dla marki Citroen - "In love with You", którego premierę przewidziano w październiku.

WP pokazała też w jaki sposób działa technologia dynamicznej personalizacji reklam DAI (ang. Dynamic Ad Insertion) na przykładzie swojej usługi telewizyjnej WP Pilot.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.