Bartłomiej Kozieł w zarządzie Efigence

Obecnie zarządza kilkunastoosobowym zespołem projektantów UX (user experience).

Bartłomiej Kozieł (na zdjęciu z lewej), UX director, wszedł do zarządu Efigence. Dołączył do Marka Lesiaka, prezesa oraz dyrektora technologii w Efigence, Andrzeja Szewczyka, wiceprezesa oraz dyrektora zarządzającego, a także Pawła Haltofa, członka zarządu i dyrektora innowacji, odpowiadającego także za rozwój firmy na rynku międzynarodowym.

Kozieł w październiku 2018 r. po czterech latach powrócił do Grupy Efigence, w której kiedyś pracował w spółce Artegence, m.in. na stanowiskach: information architecture directora i team leader of information architecture. Obecnie zarządza kilkunastoosobowym zespołem designerów user experience.

Poza Grupą Efigence doświadczenie zdobywał m.in. w agencji Deloitte Digital jako szef zespołu experience design, w Agorze jako szef produktu Wyborcza.pl i w firmie Comarch jako user experience consultant. Współtworzył rozwiązania dla Pekao SA, mBanku, Alior Banku, Idea Banku czy Ministerstwa Finansów

Maciej Florek 2327 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.