Bartłomiej Kozieł w zarządzie Efigence

Obecnie zarządza kilkunastoosobowym zespołem projektantów UX (user experience).

Bartłomiej Kozieł (na zdjęciu z lewej), UX director, wszedł do zarządu Efigence. Dołączył do Marka Lesiaka, prezesa oraz dyrektora technologii w Efigence, Andrzeja Szewczyka, wiceprezesa oraz dyrektora zarządzającego, a także Pawła Haltofa, członka zarządu i dyrektora innowacji, odpowiadającego także za rozwój firmy na rynku międzynarodowym.

Kozieł w październiku 2018 r. po czterech latach powrócił do Grupy Efigence, w której kiedyś pracował w spółce Artegence, m.in. na stanowiskach: information architecture directora i team leader of information architecture. Obecnie zarządza kilkunastoosobowym zespołem designerów user experience.

Poza Grupą Efigence doświadczenie zdobywał m.in. w agencji Deloitte Digital jako szef zespołu experience design, w Agorze jako szef produktu Wyborcza.pl i w firmie Comarch jako user experience consultant. Współtworzył rozwiązania dla Pekao SA, mBanku, Alior Banku, Idea Banku czy Ministerstwa Finansów

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.