ITV uruchamia program informacyjny dla nastolatków na Instagramie

"The Rundown" pojawi się także na Facebooku i Snapchacie.

"The Rundown" to nowy informacyjny program wideo najpopularniejszej brytyjskiej telewizji komercyjnej ITV emitowany wyłącznie online, adresowany głównie do młodzieży w wieku 14-17 lat. Nowe odcinki są emitowane codziennie w Stories (Relacjach) na Instagramie i Facebooku. Program pojawi się także na Snapchacie. Czas emisji (15:45) jest zsynchronizowany z porą, gdy ze szkół wychodzi główna grupa odbiorców "The Rundown". Założeniem programu jest podawanie wiadomości w formie jak najłatwiej przyswajalnej dla odbiorcy (m.in. spore fragmenty nagrań są równolegle prezentowane jako tekst na ekranie). Dobór tematów przypomina w dużej mierze brytyjskie tabloidy takie jak "The Sun".

Prezenterką pierwszych odcinków jest młoda dziennikarka ITV Amani Ibrahimi. Nad programem pracuje osobny zespół producencki.

Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.