Komedia "(Nie)znajomi" w kinach 27 września

Współproducentem filmu i autorem promującej go piosenki jest Dawid Podsiadło, a sponsorem - bank Credit Agricole.

"Nie)znajomi" to obraz inspirowany włoskim filmem "Perfetti sconosciutti" ("Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"). Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w grę - do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Występują w nim m.in.: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Katarzyna Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz.

Współproducentem "(Nie)znajomych" (premiera kinowa: 27 września) jest piosenkarz Dawid Podsiadło, z którym bank Credit Agricole współpracuje reklamowo. Jego piosenka i teledysk "Najnowszy klip" od kilku tygodni promują film. Reżyserem jest Tadeusz Śliwa, który reżyserował spoty reklamowe banku z Podsiadłą. Marka banku pojawi się w nim na zasadzie lokowania produktu - bohaterowie w naturalnych sytuacjach korzystają z karty Credit Agricole i sprawdzają stan konta w aplikacji bankowości mobilnej CA24. Logo banku pojawi się także w czołówce filmu i na wszystkich materiałach promocyjnych.

Maciej Burlikowski 1650 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.