IKEA dla Firm w nowym wydaniu i nowym miejscu

W nowym punkcie w Blue City zrezygnowano ze strefy co-workingu oraz możliwości wynajęcia sali konferencyjnej.

Od 30 września zmienia się lokalizacja punktu IKEA dla Firm w Warszawie – przeniesiono go z ul. Marszałkowskiej do sklepu IKEA w Blue City. 

- Łącząc w ten sposób atuty sklepu IKEA i Centrum IKEA dla Firm, możemy zwiększyć ofertę naszych usług i produktów, co stanowi korzyść nie tylko dla klientów biznesowych, ale także prywatnych – mówi Karol Barcal, dyrektor regionalny IKEA Retail.
 
Centrum IKEA dla Firm to miejsce, które powstało w 2017 r. z myślą o wspieraniu przedsiębiorców w tworzeniu przestrzeni do pracy. W nowym punkcie - w sklepie IKEA w Blue City - zrezygnowano ze strefy co-workingu oraz możliwości wynajęcia sali konferencyjnej.
 
 – Chcemy jeszcze lepiej przedstawiać nasz asortyment i inspirować do stworzenia wymarzonych oraz funkcjonalnych przestrzeni biznesowych, dlatego w nowej lokalizacji skupimy się na spotkaniach z klientami oraz prezentacji różnorodnych aranżacji mebli z serii profesjonalne biuro - powiedział Marek Nogieć, manager Centrum IKEA dla Firm.
 
Punkt otwarty będzie od 10:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.