Avon wesprze kobiece biznesy

Kończy się rekrutacja do programu Woman Startup powered by Avon.

1 października br. kończy się rekrutacja do programu Woman Startup powered by Avon, będącego efektem współpracy firmy kosmetycznej  z Women Startup Competition. W ramach współpracy Avon podjął się  koordynacji działania firm w segmencie beauty. Marka zapewnić ma nie tylko wsparcie finansowe, ale także merytoryczne, pomoc w sprawdzaniu aplikacji. Będzie tez opiniować zgłoszenia uczestniczek ubiegających się o nagrodę. Laureatki konkursu  wezmą natomiast udział w specjalnym programie mentorskim w ramach Innovation Incubator, obejmującym wsparcie w rozwoju biznesowym i rozszerzeniu potencjału danej marki. Finał polskiej edycji odbędzie się 10 października.

Women Startup Competition jest organizacją typu non-profit założoną, aby inspirować, edukować i jednoczyć kobiety z całego świata, które wkraczają na rynek biznesu. Od pięciu lat przeprowadza serię konkursów w krajach europejskich. W ciągu ostatnich pięciu lat Woman Startup Competition zrzeszyło 750 przedsiębiorstw założonych przez reprezentantki z dziesięciu różnych krajów. Obie marki stawiają sobie za cel, aby do 2020 roku projekt stał się przedsięwzięciem globalnym

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.