Pudzian i jego koń mają sponsora

Firma bukmacherska BetFan zdecydowała się sponsorować Mariusza Pudzianowskiego i jego konia wyścigowego.

Mariusz Pudzianowski, zawodnik występujący w walkach MMA, będzie twarzą firmy bukmacherskiej BetFan. Kontrakt obejmuje także sponsoring należącego do niego konia wyścigowego - ogiera o imieniu... Betfan. Ma on być "live brand hero" marki.

- Wykorzystując wizerunek Mariusza Pudzianowskiego, zamierzamy budować naszą rozpoznawalność w wyróżniający i angażujący sposób. Chcemy przełamywać stereotypy, być inni niż wszyscy, ale jednocześnie silnie nastawieni na potrzeby graczy - komentuje Piotr Sienkiewicz, prezes BetFan.

Firma przekonuje, że już sam sponsoring tytularny w dyscyplinie wyścigów konnych jest innowacyjnym przedsięwzięciem nie tylko w Polsce. Koń Betfan będzie również silnie wykorzystywany w komunikacji marketingowej przez bukmachera. Niedługo wystartują jego profile w mediach społecznościowych - na Facebooku i Instagramie.

BetFan jest legalnie działającą firmą bukmacherską online, w ciągu 3-4 lat chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w kraju.

Maciej Burlikowski 1608 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.