Costa Coffee rusza z akcją #ZeroWaste

Sieć dołącza do kampanii #zwłasnymkubkiem i całkowicie rezygnuje z plastikowych słomek.

Costa Coffee rusza z proekologiczną akcją Zero Waste. Dołącza do kampanii #zwłasnymkubkiem, w ramach której rozpocznie współpracę ze Stowarzyszeniem Zero Waste. Ze wszystkich kawiarni sieci Costa Coffee w Polsce znikną też plastikowe słomki. Costa Coffee zastąpi je papierowymi. 

W ramach akcji #zwłasnymkubkiem każdy klient kawiarni, który kupi dowolną kawę lub herbatę na wynos we własnym kubku i zeskanuje QR Kod karty z aplikacji Costa App, otrzyma rabat w postaci kuponu w aplikacji, w wysokości 1 zł na kolejny zakup kawy albo herbaty na miejscu w porcelanie lub na wynos we własnym kubku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie i skorzystanie z aplikacji Costa App.

Wcześniej, w lipcu br., sieć kawiarni została partnerem kampanii #Wciążzmieniamy, która propaguje recykling odpadów. W jej ramach na ulicach Warszawy pojawiły się recyklomaty, do których można wrzucać plastikowe odpady. Wrzucając butelkę do recyklomatu, można uzyskać 20% zniżki na dowolny napój przygotowany przez baristę we wszystkich kawiarniach Costa Coffee.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.