Amazon Prime Video w T-Mobile za 13 zł miesięcznie

T-Mobile, jako pierwszy z krajowych operatorów komórkowych, wprowadza usługę do swojej oferty.

T-Mobile Polska wprowadza do oferty telewizyjnej usługę Amazon Prime Video, czyli dostęp do biblioteki treści wideo, m.in. takich tytułów jak: "Carnival Row", "Tom Clancy’s Jack Ryan", "The Grand Tour" czy "The Boys". Kosztuje 13 zł na 30 dni, operator oferuje bezpłatny 7-dniowy okres próbny.  

- Konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę konwergentną o starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. Decyzja o włączeniu Amazon Prime Video do naszej oferty była naturalną konsekwencją takiego podejścia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie T‑Mobile jako pierwszy operator w Polsce będzie zapewniał klientom dostęp do pełnej doskonałych produkcji biblioteki Amazon Prime Video - mówi Frederic Perron, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska.

Dostęp do Amazon Prime Video klienci T-Mobile będą mieli poprzez dekoder. To kolejna platforma wideo, którą operator włącza do oferty rozrywkowej - wcześniej dostępne już były: Netflix, YouTube oraz Ipla z kanałami telewizyjnymi i pakietami sportowymi Eleven Sports.

Maciej Burlikowski 1576 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.