Michał Kramarz szefem Google for Startups w Polsce i regionie

Zastąpi Agnieszkę Hryniewicz-Bieniek, która od lipca br. pełni obowiązki globalnej dyrektor Google for Startups.

Z początkiem października br. Michał Kramarz, dotychczasowy head of Startups, Export & Entrepreneurship Development w Google, objął stanowisko dyrektora Google for Startups w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz szefa warszawskiego kampusu Google for Startups. Wraz z powołaniem Kramarza warszawski kampus, otwarty w listopadzie 2015 r., ma zwiększyć wsparcie dla start-upów w zakresie m.in. wykorzystania oraz dostępu do narzędzi i technologii Google.

Inicjatywy Google for Startups prowadzone są w ponad 125 krajach i obejmują wspólne działania z ponad 50 inkubatorami, akceleratorami i przestrzeniami co-workingowymi. W ramach tej sieci Google do tej pory otworzył 7 kampusów na świecie.

Kramarz jest absolwentem International Faculty of Engineering na Politechnice Łódzkiej i Executive MBA na Towson University/University of Maryland. W branży internetowej działa od 15 lat. Do Google dołączył w 2006 r. jako jeden z pierwszych pracowników firmy  w Polsce. Wcześniej pracował dla grupy Bankier.pl.

Paweł Piasecki 687 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.