PizzaPortal.pl z kampanią nawiązującą do wyborów

Komunikacja prowadzona jest w mediach społecznościowych.

Bohaterami "Kampanii Wybornej", nawiązującej do odbywających się w najbliższą niedzielę wyborów parlamentarnych, są Małgorzata Serowa z Partii Pizzy i Sosy, Dżordż Dablju Bejkon z hasłem "100% wołowiny, 100% sukcesu", Grzegorz Schabowy z Koalicji Obiadowej, Janusz Kebs-Mieszany z hasłem "Czy chłop, czy baba każdy kocha kebaba", oraz Jan Maria Rolka z Partii Sushi Lunch Dostawa. Po wprowadzeniu określonego kodu, np. "schabowy", podczas składania zamówienia konsument otrzymuje 15 proc. zniżki. Kod obowiązuje do 13 października w restauracjach należących do wybranych kategorii (np. w przypadku "schabowego" – "domowe", "pierogi", "zupy", "naleśniki"). Koncepcja i kreacja (grafika i teksty) są dziełem PizzaPortal.pl. Obrazki prezentowane w social mediach, CRM (maile, push, web push), aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej są jedynym formatem reklam użytym w akcji promocyjnej.

PizzaPortal.pl, serwis internetowy oferujący dostawy jedzenia, działa na polskim rynku od 2010 r. Skupia obecnie oferty blisko 4 tys. restauracji z ponad 300 miast w całym kraju.

Paweł Piasecki 738 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.