Sandra Oh w spocie dla Air Canada [wideo]

Odtwórczyni jednej z dwóch głównych ról w serialu "Obsesja Eve" zachęca do naśladowaniu w podróży Kanadyjczyków, którzy znani są z uprzejmości.

Spot opiera się na koncepcie kreatywnym sugerującym, że kiedy latasz Air Canada, niezależenie od tego, czy jesteś z Kanady, czy nie, przyjmujesz pewne charakterystyczne dla tego kraju wartości i postawy, w tym uprzejmość, dążenie do zachowanie spokoju w konfliktowych sytuacjach oraz otwartość na inne kultury i ich zwyczaje.

Sandra Oh, znana głównie z roli agentki MI5 Eve Polastri w serialu "Obsesja Eve" ("Killing Eve"), córka imigrantów z Korei Południowej, urodziła się i wychowywała w Kanadzie. W przyszłości w kampanii "Travel Like a Canadian" przewiduje się udział innych celebrytów. Za kreację odpowiada FCB Canada, za produkcję – Holiday Films, a reżyserem spotu jest Adam Reid.

Przewoźnik Air Canada otrzymuje od trzech lat tytuł najlepszej linii lotniczej w Ameryce Północnej w prestiżowym konkursie Skytrax World Airline Awards. Rosnąca sieć połączeń obejmuje obecnie blisko 220 portów lotniczych na sześciu kontynentach.

Paweł Piasecki 738 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.