Magdalena Boczarska twarzą Marvipol Development

Aktorka promuje inwestycje premium dewelopera.

Marvipol Development rozpoczyna nową kampanię wizerunkową. Ambasadorką dewelopera została Magdalena Boczarska, aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Do sieci trafił spot reklamowy będący pierwszą odsłoną kampanii.

Spot, w którym wystąpiła aktorka, sfilmował nominowany w 2002 r. do Oscara Bogumił Godfrejów, o oświetlenie zadbał Przemysław Sosnowski, który pracował przy produkcjach "Ida” i "Zimna wojna”, a udźwiękowieniem zajął się Tarn Willers ("Furia” z Bradem Pittem). Za reżyserię i scenariusz odpowiadają natomiast Katarzyna Frydrych oraz Magdalena Boczarska. Oryginalny spot, w którym aktorka wciela się w rolę astronauty, będzie można obejrzeć na stronie inwestycji Unique Tower.

Marvipol Development systematycznie wprowadza do sprzedaży nieruchomości premium. Obecnie w ofercie dewelopera znajdują się luksusowe apartamenty mieszkalne i mieszkania inwestycyjne Royal Tulip Warsaw Apartments – na Woli, Powiślu, Pradze i Mokotowie oraz w apartamentowcu Dwie Motławy na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Spółka planuje obecnie kolejną inwestycję premium na Powiślu, która ma wejść do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Magdalena Boczarska będzie twarzą działań reklamowych prowadzonych w mediach tradycyjnych i online, a także w mediach społecznościowych. Kampania powstaje w zespole marketingu Marvipol Development SA.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.