Ofeminin rusza z rozbudowanym klubem zakupowym

Poza ofertą regularną, dostępną dla wszystkich internautów, klub udostępnia ekskluzywne oferty dla użytkowników subskrybujących newsletter.

Należący do Ringier Axel Springer Polska serwis dla kobiet Ofeminin rozbudowuje Klub Shoppingowy – narzędzie społecznościowe i miejsce zakupu produktów w ramach specjalnie wyselekcjonowanej oferty sklepów internetowych. 

 – Jako wydawca zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest w dzisiejszych czasach lokowanie swoich produktów w otoczeniu atrakcyjnym dla użytkowników – mówi Martyna Majchrzak, group digital publishing manager, tłumacząc, że dzięki Klubowi Shoppingowemu wydawca jest w stanie zagwarantować swoim partnerom nie tylko przestrzeń w nowym miejscu zakupowym, ale także wspierać ich szerokimi działaniami content commerce i wizerunkowymi, umożliwiającymi dotarcie do klienta na każdym etapie ścieżki zakupowej.

Społeczność serwisu Ofeminin od lat korzysta z platformy do testowania i rekomendowania produktów – Klubu Ekspertek. Dzięki rozwojowi Klubu Shoppingowego użytkownicy mogą dodatkowo dokonywać zakupów w kategoriach moda, uroda i design. Oferta klubu zawiera wyselekcjonowane produkty takich sklepów jak: Mohito, Calvin Klein Underwear, Douglas, Perfumeria.pl, Bosch, Design-life.pl, Notino.pl, Estyl.pl, La Roche Posay, Liu Jo, Levis. Ma być sukcesywnie poszerzana o sklepy oferujące produkty w kategoriach tematycznych wyznaczających trendy na rynku. Poza ofertą regularną dostępną dla wszystkich internautów klub udostępnia ekskluzywne oferty  dla użytkowników subskrybujących newsletter (nowości rynkowe, przedpremiery, limitowane kolekcje i produkty w atrakcyjnych cenach).  

Klub Shoppingowy Ofeminin oparto na funkcjonalności marketplace’u dostępnej na platformie Moneteasy.

Ofeminin to serwis skierowany do młodych kobiet. W maju br. serwis ruszył w odświeżonej szacie graficznej z kampanią "W naszej bajce dziewczyny trzymają się razem". Według danych Gemius/PBI w sierpniu br. portal miał 9,25 mln PV i 2,96 mln RU.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.