Orange w nowej kampanii przypomina o ciemnych stronach technologii [wideo]

To projekt globalny realizowany w Polsce i 26 innych krajach.

Firma telekomunikacyjna Orange (dawniej France Télécom) w 27 krajach, w których działa (także w Polsce), rozpoczyna kampanię wizerunkową. Ma ona pokazywać, że technologia, także telekomunikacyjna, choć zmienia i ułatwia nasze życie, ma też swoje ciemne strony. Należą do nich nadużywanie czasu spędzanego przed ekranem czy kontakt z nieodpowiednimi treściami. Dlatego ważne jest, by używać technologii świadomie i tego samego uczyć dzieci - zwraca uwagę Orange.

Kreację przygotowała agencja Publicis Conseil. Nad polską adaptacją czuwali: agencja Leo Burnett, dom produkcyjny Orka i studio dźwiękowe Lunapark. Za media w tej kampanii odpowiada dom mediowy Initiative.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.