Duże zmiany w 4fun Media

Prezes Ross Newens zrezygnował, tak samo dwaj wiceprezesi - Rafał Baran i Mateusz Górecki, choć ci dwaj pozostaną nadal w grupie.

Grupa reklamowo-telewizyjna 4fun Media przechodzi restrukturyzację: główna spółka nie będzie już prowadzić działalności stricte operacyjnej, a jedynie sprawować nadzór właścicielski finansowo-sprawozdawczy nad poszczególnymi spółkami zależnymi, samodzielnymi pod względem prawnym i operacyjnym.

Rezygnacje złożyło trzech członków zarządu: prezes Ross Newens oraz Rafał Baran i Mateusz Górecki. W efekcie zarząd 4fun Media SA tworzą obecnie dwie osoby: Aneta Parafiniuk, odpowiedzialna za finanse, oraz Tomasz Misiak, odpowiedzialny za IT i technologie. Nowego prezesa zarządu na razie nie wybrano. Ma to nastąpić po przedstawieniu przez zarząd wyników za 2019 r., a w szczególności wyników poszczególnych obszarów biznesowych.

Rafał Baran i Mateusz Górecki pozostaną w organizacji jako prezesi spółek zależnych, odpowiedzialni za poszczególne segmenty działalności: Baran jako prezes Bridge 2 Fun Sp. z o.o. oraz Bridge2fun Communication Sp. z o.o. (odpowiedzialny za segment marketingowo-reklamowy), a Górecki jako prezes 4fun Sp. z o.o. oraz naEkranie.pl Sp. z o.o. (segment TV & digital). Pozostałe segmenty działalności będę prowadzone przez dotychczasowych zarządzających: Agnieszkę Godlewską w segmencie digital-out-of-home (jako prezes Screen Network SA) oraz Martę Sawicką w segmencie e-commerce (jako prezes Cupsell SA oraz Mustache Sp. z o.o.).

Maciej Burlikowski 1608 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.