"Vogue Man" debiutuje z trzema okładkami

Dziś na rynku debiutuje magazyn skierowany do mężczyzn interesujących się modą i kulturą.

Jerzy Skolimowski w rozmowie z Krzysztofem Materną pokazuje, jak złożone może być oblicze artysty. Znany reżyser sfotografowany w mazurskim domu zaprasza czytelników w głąb swojej twórczości i dorobku – dzieląc się opowieściami o obrazach, które maluje, scenariuszach i wierszach, które pisze od lat.

Bohater drugiej wersji okładki, hiszpański supermodel Jon Kortajarena, od 15 lat występuje w kampaniach Toma Forda. W 2009 r. debiutował na wielkim ekranie i od tamtej pory rozwija karierę aktorską. A oprócz tego angażuje się w walkę o ochronę środowiska naturalnego.

Jakub Józef Orliński to 29-letni kontratenor, który koncertuje na największych scenach świata, a ostatnio zdobył prestiżową nagrodę "Gramophone". Po koncertach oddaje swojej drugiej pasji – breakdance’owi.

"Vogue Polska Man” debiutuje na rynku jako wydanie specjalne "Vogue Polska". Cena okładkowa to 16,90 zł. 

 

 

 

 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.