Wirtualna Polska tworzy internetowy "miesięcznik" lifestyle

Pierwsze wydanie otwiera duet Małgorzaty Rozenek-Majdan i Hanny Lis.

Portal Wirtualna Polska będzie co miesiąc wydawać internetowy magazyn o tematyce lifestyle'owej  "So Magazyn".

Wydawca zapowiada, że redakcja zajrzy do świata mody i designu, poszuka nieoczywistych, najpiękniejszych miejsc w Polsce, stworzy kulinarną mapę świata. Przez wybrane motywy kolejnych edycji magazynu przeprowadzą czytelników zaproszeni bohaterowie. Będą to osoby znane ze świata mediów, kultury, sztuki, sportu, polityki i show-biznesu. Pierwsze wydanie otwiera duet Małgorzaty Rozenek-Majdan i Hanny Lis.

- Nowy projekt WP wpisuje się nie tylko w potrzeby użytkowników, ale także panujące w mediach trendy. Zapraszając naszych bohaterów do współtworzenia wydania, chcemy spopularyzować konwencję "guest editor" w polskim internecie. "So Magazyn" będzie świeżą, magazynową formą promowaną m.in. na stronie głównej WP – tłumaczy Dominika Olszyna, head of content marketing WP Brand Studio.

Pierwsze wydanie od strony kreatywnej wsparła agencja MAD Illustrators, która skupia ilustratorów, grafików i specjalistów od animacji. Do pierwszego wydania ilustrację stworzyła Marlena Stawarz.

Maciej Burlikowski 1557 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.