E-zakupy przez... lodówkę już w Polsce

To efekt współpracy Samsunga z Frisco.pl.

Samsung Electronics Polska nawiązał współpracę ze sklepem internetowym Frisco.pl. Posiadacze lodówek Family Hub będą mogli za ich pośrednictwem zrobić zakupy we Frisco z dostawą do domu.

– Za pomocą kilku kliknięć na ekranie urządzenia zamówimy zakupy z dostawą do domu i będziemy mieć pewność, że w naszej lodówce niczego nie brakuje – zachwala Piotr Stelmachów, head of consumer electronics division w Samsung Electronics Polska.

Producent reklamuje, że jego "multimedialne" lodówki umożliwiają użytkownikom zarządzanie kalendarzem, przesyłanie wiadomości, słuchanie muzyki czy tworzenie list zakupów. Za pomocą ekranu na drzwiach lodówki można uzupełnić zapasy żywności, kupić chemię gospodarczą czy karmę dla psa lub kota.

Z kolei Frisco zachęca obietnicą, że zakupy za pośrednictwem aplikacji (zamówienia złożone do 11:00) zostaną dostarczone jeszcze tego samego dnia.

Maciej Burlikowski 1717 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.