"Zasada przyjemności" w telewizji ARTE [wideo]

Stacja pokaże serial kryminalny w maju 2020 r.

Serial kryminalny "Zasada przyjemności" obejrzą widzowie francusko-niemieckiej telewizji ARTE. Światowy dystrybutor Beta Film zawarł umowę dotyczącą sprzedaży serialu tej właśnie stacji.

10-godzinny serial telewizyjny premium, pierwsza międzynarodowa koprodukcja telewizyjna krajów Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy I Ukraina), zostanie wyemitowany przez ARTE w maju 2020 r. "Zasada przyjemności" została wyprodukowana przez Apple Film Production w koprodukcji z Canal+ Polska, Czeską Telewizją i Star Media. Serial miał premierę w Polsce na antenie Canal+ w czerwcu br.

Scenariusz "Zasady przyjemności" napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów kultowego już "Gliny". Reżyserem serialu jest Dariusz Jabłoński, a za zdjęcia odpowiadali operatorzy z trzech krajów,w tym z Polski Paweł Dyllus ("Chce się żyć", "Jestem mordercą"). W rolach głównych wystąpili: Małgorzata Buczkowska, Karel Roden, Sergey Strelnikov, Robert Gonera, Mirosław Baka i Dawid Czupryński.

Piotr Machul 305 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.