SundanceTV i Warszawski Festiwal Filmowy ze wspólnym konkursem

Główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na festiwal kina niezależnego Sundance w 2020 roku.

SundanceTV - należący do AMC Networks International kanał prezentujący niezależne kino festiwalowe i seriale filmowe oraz Warszawski Festiwal Filmowy po raz pierwszy wspólnie zapraszają do udziału w otwartym konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na największy festiwal kina niezależnego w Stanach Zjednoczonych – Sundance Film Festival 2020. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie o to, który znany aktor jest twórcą kanału SundanceTV oraz używając 280 znaków (ze spacjami) napisać recenzję wybranego filmu z Warszawskiego Festiwalu Filmowego 2019. Odpowiedzi należy przesyłać na adres media@wff.pl. Konkurs trwa od 13 listopada 2019 od godz. 12:00 do 20 listopada do 23:59.

Nagroda główna o wartości 29 tys. zł obejmuje bilety lotnicze w obie strony i transfery na lotnisko dla zwycięzcy i gościa, cztery noclegi w hotelu w lokalnym ośrodku Park City w stanie Utah, minimum trzy bilety na seans filmowy oraz kartę podarunkową American Express o wartości 500 dol. na wydatki. Poza nagrodą główną kanał SundanceTV zapewnia także nagrody pocieszenia – pięć zestawów gadżetów stacji.

Regulamin konkursu można pobrać tutaj.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.