Raport "Nadawcy": TVN7 Telewizją Roku, Netflix Serwisem VoD Roku, a Radio Zet Fighterem Roku

Uhonorowano też program TVP1 "Sanatorium miłości" i serial HBO "Ślepnąc od świateł".

Redakcja miesięcznika "Media Marketing Polska" przygotowała doroczny raport "Nadawcy", w całości poświęcony rynkom TV, wideo i radia. Jak co roku w ramach projektu redakcja przyznała nagrody. W tym roku tytuł Telewizji Roku zdobyła stacja TVN7 za udane eksperymenty ramówkowe i reklamowe oraz dobre wyniki biznesowe. Serwisem VoD Roku został Netflix, m.in. za konsekwencję marketingową. W kategorii radio tytułem Fighter Roku wyróżniono Radio Zet, za kreatywną, wielopoziomową walkę z liderem rynku. Produkcjami roku zostały: program TVP1 "Sanatorium miłości" (TV Hit Roku) i serial HBO "Ślepnąc od świateł" (Wideo Hit Roku).

Pełny raport "Nadawcy" z analizą najgorętszych tematów branży w listopadowym wydaniu magazynu "Media Marketing Polska" (niebawem w sprzedaży).

Piotr Machul 348 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.