58 nominacji w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura

Zwycięzców poznamy na uroczystej gali 28 listopada w Małej Warszawie.

Jury tegorocznego 23. Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura przyznało 58 nominacji. Jurorzy obradowali pod kierownictwem Karoliny Kałużnej, współzałożycielki i dyrektor kreatywnej agencji Przestrzeń. W jury zasiedli także m.in. przedstawiciele firm i agencji: Allegro, Cut The Mustard, GoldenSubmarine, Gong, Insignia, K2, McCann Worldgroup, Peppermint, Tandem Media, The Digitals, OS3, Wyraz, oraz przedstawiciele takich marketerów jak Enea, Orange, Santander Bank Polska i Škoda.

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. W tym roku do konkursu napłynęła rekordowa liczba 156 projektów. Nagrody przyznawane są w 22 kategoriach, od filmu, prasy i outdooru po projekty niskobudżetowe, kampanię społeczną / CSR oraz employer branding / HR. W tym roku pojawiła się też - we współpracy ze Skoda Auto - nowa kategoria Kreatura X dla twórców lub teamów kreatywnych w wieku poniżej 30 lat. Pełną listę nominowanych publikujemy na stronie Kreatura.pl.

Organizatorem Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura jest magazyn "Media Marketing Polska".

 

Tomasz Wygnański 783 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.