Startuje świąteczna reklama Allegro [wideo]

Największa w kraju platforma e-commerce chce wyjść poza proste skojarzenia z zakupami.

Największa w kraju platforma handlu internetowego Allegro.pl rusza ze świąteczną kampanią reklamową. Spot "Album"  wyreżyserował Trevor McMahan, zdobywca wielu nagród oraz twórca kampanii dla takich marek jak Huawei, McDonalds, Volkswagen czy Visa. W roli głównej występuje aktorka Halina Rowicka, a rolę wnuczki gra 13-letnia Oliwia Ogorzelska.

Scenariusz przygotowała agencja Ogilvy, za produkcję odpowiada studio Moon Films, za postprodukcję - studio Televisor, a za udźwiękowienie - studio Juice. Muzykę skomponował Volodymyr Antoniv z MIRYA - Handcrafted Soundtracks. Planowaniem i zakupem mediów dla Allegro zajmuje się dom mediowy Starcom.

- W naszej komunikacji staramy się podkreślać to, co jest naprawdę ważne w życiu: miłość, ciepło, dobroć i zrozumienie. To kolejny nasz film, który wychodzi poza proste skojarzenia związane z zakupami - wskazuje Adam Szałamacha, brand manager w Allegro.

Maciej Burlikowski 1608 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.