Kengo Naito keynote speakerem konferencji Homo Innovaticus

Rozmowa z Kengo Naito, marketing managerem z Dentsu Japan, już niedługo w mmponline.pl.

W piątek 29. listopada w Warszawie odbędzie się organizowana przez Dentsu Aegis Network Polska konferencja "Homo Innovaticus – jak okiełznać nowe technologie?"

- Innovaticus to człowiek ciekawy świata, skupiony na rozwoju i wyznaczaniu nowych granic. Dlatego podczas spotkania w Dentsu Aegis Network porozmawiamy o tym, jak przełożyć te cechy na pracę z nowymi technologiami. Opowiemy o trendach, predykcjach na nadchodzące lata i o tym, jak technologię ujarzmić i stworzyć dla niej odpowiedni kontekst w odniesieniu do marki. Wraz z zaproszonymi gośćmi połączymy prezentacje merytoryczne z inspiracjami z całego świata – mówi Anna Nowak, creative technology expert w Dentsu.

W roli key note speakera wystąpi Kengo Naito, marketing manager z Dentsu Japan. Od ponad 10 lat wspiera klientów Dentsu, takich jak Shiseido, Panasonic i Suntory, w zakresie e-commerce, CRM i zarządzania danymi. Spędził wiele lat w Dolinie Krzemowej. W Warszawie przybliży uczestnikom konferencji najnowsze trendy związane z wykorzystaniem machine learning i AI w procesach marketingowych. Rozmowa z Kengo Naito już niedługo w naszym cyklu "Tylko w MMPOnline".

Pełny program Homo Innovaticus dostępny jest tutaj. Spotkanie odbędzie się w siedzibie grupy, budynku X2 przy ul. Czerskiej 12 w Warszawie.

Magazyn "Media Marketing Polska" jest patronem medialnym wydarzenia. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.