Michał Samul szefem pionu informacji TVN

Ze stanowiska odchodzi Adam Pieczyński. Teraz będzie pełnił rolę doradcy zarządu TVN do spraw programów informacyjnych.

Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24 i "Faktów", szef pionu informacji TVN postanowił zakończyć pracę zawodową i poświęcić swój czas rodzinie. 21 grudnia br. jego funkcje przejmie Michał Samul (na zdjęciu), który współpracował z Pieczyńskim od początku istnienia TVN24. - Decyzja o przekazaniu stanowiska Michałowi Samulowi jest naturalnym wyborem. Jako mój zastępca był zaangażowany we wszystkie ważne decyzje redakcyjne i biznesowe. Zostawiam zespół w dobrych rękach – powiedział Pieczyński.

Adam Pieczyński przez najbliższe miesiące będzie pełnił rolę doradcy zarządu TVN do spraw programów informacyjnych.  Pieczyński pracował w mediach blisko 30 lat. Przez 18 lat kierował TVN24 i "Faktami" w TVN. Niedawno otrzymał tytuł Dziennikarza Dekady.

Piotr Machul 392 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.