Audi promuje auta elektryczne w animacji "Tajni i fajni" [wideo]

Na potrzeby filmu producent zaprojektował pierwszy wirtualny samochód koncepcyjny.

Audi, niemiecki producent samochodów należący do koncernu Volkswagen (w Polsce: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.), w najnowszym filmie animowanym "Tajni i fajni" (premiera w Polsce 10 stycznia 2020 r.) promuje swoje auta elektryczne. Na potrzeby produkcji wytwórni 20th Century Fox, we współpracy z Blue Sky Studios stworzono zespół, który zaprojektował pierwszy animowany wirtualny samochód koncepcyjny Audi RSQ e-tron.

"Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. 

- Ten film akcji i historia szpiegowska to świetne dla nas medium pozwalające na pokazanie innowacji i rozwiązań technicznych, które będą możliwe do wykorzystania w mobilności przyszłości - mówi Sven Schuwirth, wiceprezes marki Audi, odpowiedzialny też za digital business i customer experience.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.