Nagrody za 3,6 mln zł w świątecznej loterii Lotto [wideo]

Do wygrania są m.in. dwa samochody Toyota Yaris.

Totalizator Sportowy, państwowy monopolista w dziedzinie gier liczbowych i na automatach, organizuje i reklamuje świąteczną loterię, w której może wziąć udział każdy, kto kupi produkty marki Lotto (kupony, zdrapki itp.) za minimum 6 zł.

Do wygrania są dwa samochody Toyota Yaris (za 56,5 tys. zł), 20 laptopów AsusZen Book (za 3,9 tys. zł), 290 kart podarunkowych do sklepów Media Expert o wartości 100 zł, 200 bonów upominkowych do salonów jubilerskich Yes Biżuteria oraz 1 mln losów Lotto za 3 zł. Łącznie na nagrody w tej loterii, która potrwa do 31 grudnia br., Totalizator Sportowy przewidział 3,6 mln zł.

Świąteczna loteria rklamowana jest m.in. w telewizji i internecie. Za planowanie i zakup mediów dla Totalizatora Sportowego odpowiada dom mediowy Starcom.

Maciej Burlikowski 1563 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.