BBDO po raz kolejny dla stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich [wideo]

Film wyreżyserował Daniel Jaroszek, jedną z ról zagrała Agata Trzebuchowska, a głosu użyczyła Magdalena Cielecka.

"Samotność w święta boli najbardziej" – pod takim tytułem BBDO po raz kolejny przygotowało kampanię dla
stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich.
 
Jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia stowarzyszenie organizuje kolacje wigilijne dla starszych, samotnych osób. Po raz czwarty agencja BBDO Warszawa przygotowała kampanię społeczną, której celem jest zebranie funduszy na realizację tego projektu. Akcja "Podaruj wigilię” potrwa do końca roku.
 
Agencja opracowała pro bono strategię i kreację wielokanałowej kampanii społecznej promującej akcję  stowarzyszenia. Kampania 360 obejmuje: film emitowany w stacjach telewizyjnych oraz w internecie, spoty radiowe, kampanię digital oraz reklamy prasowe. Produkcję filmu kolejny rok z rzędu powierzono Papaya Films, za zakup mediów odpowiadał Starcom.

Film wyreżyserował Daniel Jaroszek, jedną z ról zagrała Agata Trzebuchowska, a głosu użyczyła Magdalena Cielecka. Muzyka wykorzystywana w filmie to utwór "Hold Me In Your Arms Again” w wykonaniu Ran Nir udostępniony przez agencję Track & Fields. Za postprodukcję obrazu odpowiadał Televisor, a za udźwiękowienie Efektura.

Katarzyna Kacprzak 654 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.