Pepsi z bajkowym minifilmem na święta [wideo]

Zobaczymy w nim plejadę polskich gwiazd.

Marka Pepsi z okazji świąt przygotowała dla konsumentów nową aktywację. Zamiast klasycznego spotu reklamowego stworzyła bajkowy minifilm, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf). W filmie ukrywają się również influencerzy marki: Jakob Kosel, Lara Gessler i Adam Wiejak. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 r. na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego. Aktualnie na YouTube dostępny jest trailer filmu.

"Elfy same w domu” stworzyła agencja Artegence, wyprodukowała Papaya Films, a reżyserem produkcji jest Daniel Jaroszek. Film jest częścią świątecznej kampanii Pepsi "Dla tych, którzy świętują po swojemu”. Kampanii 360 stopni towarzyszą opakowania produktu z limitowanej edycji z hasłami nawiązującymi do indywidualnych tradycji i sposobów świętowania, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Reklamę telewizyjną przygotowała agencja BBDO, za zakup mediów odpowiada Media Direction.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.