Kayax partnerem głównym Papaya Young Directors [wideo]

Natalia Przybysz, Smolik, Skubas i inni oddają teledyski w ręce młodych twórców.

Wytwórnia muzyczna Kayax została partnerem głównym kategorii Music Stories 7. edycji konkursu Papaya Young Directors. Kayax po raz pierwszy w historii marki oddaje realizację teledysków swoich twórców w ręce nieznanych, niezależnych reżyserów. Co ważne, pomysły na klipy będzie można zgłaszać zarówno w formacie poziomym (standardowym), jak i wertykalnym, mieszczącym się w założeniach kategorii Instagram Stories. Od 16 grudnia każdy uczestnik konkursu będzie mógł złożyć dwa pomysły na realizację teledysków wybranych przez siebie artystów. Młodzi twórcy mają szansę wykazać kreatywność przy utworach Natalii Przybysz, Skubasa, Kroków, Mery Spolsky, Barbary Wrońskiej, Smolik/Kev Fox oraz zespołu Bloo Crane. 

7. edycję konkursu Papaya Young Directors wspierają także marki: Coca-Cola, Allegro, Decathlon, DPD, PZU, Durex oraz Facebook (partner główny kategorii Instagram Stories). 

Katarzyna Kacprzak 550 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.