Mela Koteluk i Grzegorz Turnau w kampanii Skody

Ona zareklamuje auto elektryczne, on - hybrydowe.

Czeski producent samochodów Skoda (Škoda Polska), należący do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Volkswagen, rusza z kampanią, w której wystąpią Mela Koteluk i Grzegorz Turnau. Piosenkarka  zareklamuje model CITIGOe iV (miejski samochód napędzany wyłącznie energią elektryczną, pierwszy w pełni elektryk w ofercie Skody). Hasło brzmi: "Napędzana pozytywną energią". Turnau będzie zaś reklamował Superba iV - hybrydę (dwa silniki - spalinowy i elektryczny - pod maską), pod hasłem: "Nowa definicja hybrydy".

Kampania ma być szeroko zakrojona, potrwa do marca, a obejmie: telewizję, internet i radio. Reklamy dla Skody przygotowują m.in.: agencja Isobar Polska oraz dom mediowy PHD Rocket.

Maciej Burlikowski 1608 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.