Największa w historii świąteczna kampania Coca-Coli [wideo]

Ma jednoczyć ludzi na całym świecie.

Coca-Cola wystartowała z największą w historii globalną kampanią świąteczną, która ma jednoczyć wszystkich ludzi przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Komunikat ma działać ponad podziałami. Celem jest przypomnienie odbiorcom, że więcej nas łączy, niż dzieli.

Nowa reklama Coca-Coli - zgodnie z dotychczasową strategią komunikacyjną marki - skupia się na celebracji dobrych chwil i propagowaniu wzajemnej życzliwości. W Wielkiej Brytanii kampania została uruchomiona równolegle z działaniami realizowanymi pod hasłem "Holiday is coming". W tym roku Coca-Cola zwiększyła aktywność w mediach cyfrowych. Eksperymentowała także z formatami niestandardowymi, np. przy Piccadily Circus w centrum Londynu zorganizowała karaoke, przygotowała specjalną nakładkę w Snapchacie, uruchomiła współpracę z komunikatorem Waze. Działaniom towarzyszy również coroczna, znana na całym świecie, akcja związana z ciężarówkami Coca-Coli

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.