ING Bank składa "ekożyczenia"

Akcję przygotowały agencje Brain, Gong i Mosqi.to.

ING Bank Śląski (ING Bank) z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku nakłania do bycia "eko".

- Świąteczne życzenia mają szczególną moc. Dotyczą naszych bliskich i tego, co dla nas naprawdę ważne. Dla ING i dla wielu z nas, takim tematem jest… ekologia. Dlatego chcemy, żeby nasze życzenia zainspirowały do działań dla dobra naszego i przyszłości naszych dzieci – powiedziała Barbara Pasterczyk, dyrektor banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Do akcji bank zaprosił również blogerów: Katarzynę Mecinski, autorkę vloga "Fifty Na Pol" oraz Tomasza Czajkowskiego, autora bloga "Magiczny Składnik".

Akcja będzie prowadzona w internecie (strony internetowe i social media), poprzez materiały BTL (wyklejki) i direct marketing, a przygotowały ją agencje: Brain, Gong i Mosqi.to.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.