Duże zmiany w ZPR Media

Ewa Latkowska prezesem, a Małgorzata Szabłowska - wiceprezesem ds. rozwoju.

Nowym prezesem ZPR Media, grupy wydawniczej prasowo-radiowo-telewizyjno-internetowej, została dotychczasowa wiceprezes Ewa Latkowska (na zdjęciu), a do zarządu, jako wiceprezes ds. rozwoju, weszła Małgorzata Szabłowska. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Drugim wiceprezesem pozostaje Anna Sobota, odpowiedzialna za pion handlowy.

Ewa Latkowska dołączyła do ZPR Media w październiku 2016 r. Wcześniej przez 20 lat pracowała w Telewizji Polskiej. Dotychczas była wiceprezesem i dyrektorem operacyjnym pionu telewizyjnego. Jest obecnie prezesem zarządu dwóch spółek: ZPR Media SA i TV Spektrum Sp. z o.o.

Małgorzata Szabłowska funkcję wiceprezesa ZPR Media będzie łączyć ze stanowiskiem zastępcy dyrektora ds. technicznych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu autorskich widowisk teatralnych, operowych oraz koncertów.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.