Konkurs na bondowski plakat [wideo]

Producenci filmu zapraszają wszystkich chętnych młodych twórców do wzięcia udziału w ogólnoświatowym konkursie.

25. film z cyklu o Bondzie - "Nie czas umierać" - z Danielem Craigiem wcielającym się już po raz piąty w rolę agenta 007, zadebiutuje 3 kwietnia 2020 r. Zanim to jednak nastąpi, producenci filmu zapraszają wszystkich chętnych młodych twórców do wzięcia udziału w ogólnoświatowym konkursie na plakat zainspirowany filmami bondowskimi z Danielem Craigiem. Do finału zostanie zakwalifikowanych w sumie 25 prac. Z tego grona zostanie wybrana ścisła czołówka – pięć najlepszych propozycji, których autorzy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 2 tys. funtów. Dla pozostałej dwudziestki przeznaczono po 250 funtów nagrody.

16 stycznia 2020 r. prace 25 finalistów zostaną zaprezentowane komisji w składzie: producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, odtwórca głównej roli Daniel Craig oraz reżyser Cary Fukunaga. To oni wyłonią piątkę zwycięzców konkursu.

Partnerem konkursu jest platforma Talenthouse.com. Wyniki konkursu na bondowski plakat ogłoszone będą w lutym.

 

 

Katarzyna Kacprzak 680 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.