Koniec Lidl Podróże

Już nie pojedziemy na wakacje z Lidlem. "Dziękujemy za wspólny czas...".

Sieć sklepów dyskontowych Lidl Polska po dwu i pół roku kończy projekt sprzedaży wycieczek turystycznych pod marką Lidl Podróże. Oferty biur podróży Lidl sprzedawał od jesieni 2017 roku. Współpracował z takimi touroperatorami jak: Rainbow, Exim Tours, upadły Neckermann Polska, Atlas Tours, Paradise Travel, Prestige Tours, Premio Travel, Volare Travel czy Unique Moments.

Dyskonter nie wyjaśnia co jest powodem rezygnacji z tej działalności. Na stronie internetowej Lidl Podróże pojawił się tylko komunikat, w którym czytamy: "(...) podjęliśmy decyzję o niekontynuowaniu projektu Lidl Podróże. Bardzo dziękujemy za wspólny czas pełen wspaniałych podróży i wspomnień".

Firma zapewnia, że wszyscy, którzy kupili poprzez platformę Lidla wycieczki, będą mogli je zrealizować zgodnie z zawartymi umowami.

Maciej Burlikowski 1608 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.